Strona główna

 

W dniu 14 kwietnia br. w Świetlicy Środowiskowej "Przystań" w Grajewie z inicjatywy asystentów rodziny MOPS, odbyły się zajęcia integracyjne dla dzieci z Polski i Ukrainy w wieku 6-14 lat . Tematem przewodnim zabaw były Święta Wielkanocne. Dzieci rywalizowały ze sobą w wesołych drużynach Wielkanocnego Kurczaka i Zajączka w konkurencjach takich jak: bieg zająca, wyścigi z jajkiem, gra w zbijaka. Następnie wspólnie wykonały przepiękne ozdoby wielkanocne. W trakcie zajęć swoją obecnością zaszczycili nas Pani Dyrektor MOPS oraz Kierownik Świetlicy. Podczas ostatniej konkurencji dzieci miały za zadanie odnalezienie wielkanocnych jajek, które zając rozsypał na placu świetlicy. Na koniec spotkania wspólnie zasiedliśmy do posiłku, aby zregenerować siły. Patrząc na uśmiechy, świetną zabawę i wspaniałą współpracę dzieci uważamy, że sprostaliśmy wyzwaniu. Dziękujemy za mile spędzony czas.

Galeria zdjęć pod linkiem TUTAJ.

 

 

INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

W postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego na dostawę "opasek bezpieczeństwa" oraz usługi systemu sprawowania całodobowej opieki na odległość.

Informacja

 

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Na dostawę "opasek bezpieczeństwa" oraz świadczenie usługi obsługi systemu sprawowania całodobowej opieki na odległość.

 

ZAPYTANIE

FORMULARZ OFERTOWY

INFORMACJA RODO

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że od 01 kwietnia 2022 r. osoby, którym zostało przyznane stypendium socjalne w roku szkolnym 2021/2022 zobowiązane są do przedstawienia aktualnych dochodów do dnia 22 kwietnia 2022 r. W przypadku zmiany sytuacji dochodowej, bądź składu rodziny osoby te proszone są o dostarczenie do tutejszego Ośrodka niezbędnych dokumentów potwierdzających uzyskany dochód w miesiącu marcu 2022 r. (wynagrodzenie za pracę, decyzje o wysokości innych świadczeń pieniężnych). Pracownicy socjalni na podstawie uzyskanych dokumentów zweryfikują uprawnienia do dalszego korzystania ze stypendium szkolnego.


 
Stypendia i zasiłki szkolne
Reklama