Strona główna Rejony

Rejony

Rejony pracy pracowników socjalnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej  w Grajewie, obowiązujące od dnia 01.01.2017 r.:


Nr

Rejon socjalny (nazwa ulicy)

Pracownik socjalny

Nr pokoju / nr telefonu

1

Osiedle Południe bloki nr: 11, 15
Osiedle Centrum bloki nr: 30, 30a, 33, 36, 37, 38, 38a, 39
Ulice: 9 Płk. Strzelców Konnych, Pułaskiego, Traugutta, Pocztowa, Dworna, Wilczewo, Dąbrowskiej, Baczyńskiego, Sienkiewicza, Orzeszkowej, Cudro, Architektów

Barbara Skawska

Pokój 10

86-273-08-69

2

Osiedle Południe bloki nr: 19, 20, 21, 22, 23, 24, 73
Ulice: Ełcka, Krótka, Poziomkowa, Przekopka, Malinowa, Leśna, Owocowa, Grzybowa, Jeżynowa, Ks. A. Pęzy, Lipowa, Wesoła, Spółdzielcza, Wspólna, Rzemieślnicza, Wyzwolenia, Sportowa

Katarzyna Tynecka

Pokój 10

86-273-08-69

3

Osiedle Południe bloki nr: 13, 16, 17, 18
Osiedle Centrum bloki nr: 24, 25
Ulice: Spokojna, Wojska Polskiego, Przemysłowa, Elewatorska, Topolowa, Krasickiego, Geodetów, Grota Roweckiego, Legionistów, Rtm. W. Konopki, W. Perlitza

Monika Cybulska

Pokój 10

86-273-08-69

4

Osiedle Południe bloki nr: 60 B

Osiedle 1000-lecia bloki nr: 1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7
Ulice: Konstytucji 3-go Maja, Skośna, Ogrodowa, Komunalna, Mickiewicza, Dra T. Nowickiego, Bema, Dąbrowskiego, Kasztanowa, Kościuszki, Partyzantów, Różana, Kościelna

Joanna Milewska

Pokój 11

86-273-08-70

5

Osiedle Południe bloki nr: 60, 61, 62, 63, 63a, 64, 65, 66, 67, 71, 72
Ulice: Kopernika, Zielona, Elektryczna, Krzywa, Wiejska, Książęca

Katarzyna Ajdyn

Pokój 11

86-273-08-70

6

Osiedle Południe bloki nr: 25, 26, 26a, 27, 28, 28a, 28b, 29
Osiedle Broniewskiego bloki nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

Osiedle Młodych
Ulice: Pogodna, Kilińskiego, Łazienna, Szkolna, Wąska, T.Falewicza

Milena Chełmińska

Pokój 11

86-273-08-70

7

Osiedle Południe bloki nr: 50, 51, 52, 53, 54, 56
Osiedle Centrum blok nr: 31
Ulice: Targowa, Wiktorowo, Ekologiczna, Budowlana

Natalia Bednarowicz

Pokój 12

86-273-08-71

8

Osiedle Południe bloki nr: 14, 32, 32a, 33, 45, 46, 47
Osiedle Centrum bloki nr: 28, 29, 29a
Ulice: Nowo Osiedle, Dolna, Górna, Koszarowa, Wiórowa, Magazynowa, Grunwaldzka, Polna, Norwida, Kochanowskiego, Kolektorowa, Piaskowa, Słowackiego, Żeromskiego, Wyspiańskiego, Reymonta

Teresa Balejko

Pokój 12

86-273-08-71

9

Osiedle Południe bloki nr: 1, 2, 5, 6, 7, 8,10
Osiedle Centrum bloki nr: 32, 34, 35, 35a
Ulice: Sosnowa, Wierzbowa, Jodłowa, Akacjowa, Świerkowa, Brzozowa, 11-go Listopada, Strażacka, ks. J. Popiełuszki, Szpitalna, Plac Niepodległości

Marek Wiszowaty

Pokój 13

86-273-08-72

10

Osiedle Południe bloki nr: 60 A, 60 C

Osiedle Centrum bloki nr: 3, 5, 6, 7, 8, 9,10
Ulice: Kolejowa, Konopska, Sadowa, Rolna, Boczna, Miła, Konwaliowa, Działkowa, Łąkowa, M. Konopnickiej, Słoneczna, Liryczna, Przygodowa, Baśniowa, Kwiatowa, Stefczyka

Iwona Dubois

Pokój 13

86-273-08-72

11

Osiedle Południe bloki nr: 3, 4, 12, 30, 30a, 31
Osiedle Centrum bloki nr: 11, 12, 20, 21, 22, 23, 26, 27
Ulice: Piłsudskiego, Parkowa, Lawendowa, Wrzosowa, Jaśminowa, Fabryczna, Robotnicza, Ułańska, Cicha, Chabrowa

Karolina Gilejko

Pokój 13

86-273-08-72