Strona główna

Klub Zdrowie i Trzeźwość

Leczenie uzależnień. Ośrodek terapii uzależnień Zdrowie i Trzeźwość w Grajewie.

W naszym ośrodku proponujemy leczenie odwykowe alkoholizmu, narkomanii oraz terapię antynikotynową dla palaczy. Ośrodek leczenia alkoholizmu i narkomanii - Klub Zdrowie i Trzeźwość zajmuje się udzielaniem pomocy zarówno osobom uzależnionym, jak i współuzależnionym od alkoholu, papierosów, narkotyków, leków, dopalaczy, hazardu, Internetu. Podejmuje my się również niesienia wsparcia ofiarom przemocy w rodzinie. W naszym ośrodku leczenia narkomanii mogą Państwo liczyć na pomoc wyspecjalizowanego terapeuty uzależnień, pedagoga i 3 specjalistów.

Leczenie alkoholików

Staramy się uświadomić naszym pacjentom, że alkoholizm to żaden defekt psychiczny, ale choroba i że możemy jej postępowanie na pewnym etapie zatrzymać. Uczymy, w jaki sposób radzić sobie bez alkoholu we wszystkich życiowych sytuacjach. Choć ważna jest motywacja - to liczy się też wsparcie rodziny i środowiska. Zajmujemy się leczeniem alkoholików w sposób taktowny, ale i skuteczny.

Pomoc uzależnionym od substancji psychoaktywnych

Zajmujemy się leczeniem narkomanii oraz uzależnień od wszystkich substancji psychoaktywnych, leków, czy dopalaczy. Metoda leczenia, którą stosujemy, to połączenie odtrucia z zajęciami indywidualnymi i psychoterapią grupową. Wyciągamy pomocną dłoń do uzależnionych.

 

Pomocy udzielają:

  • psycholog,
  • pedagog,
  • 3 wyspecjalizowanych terapeutów.

Forma pomocy:

  • zarówno dla osób uzależnionych i współuzależnionych,
  • terapia indywidualna,
  • spotkania grupowe,
  • wsparcie na bieżąco.

Spotkania:

  • Poradnictwo w zakresie eksperymentowania i uzależnienia od narkotyków: Poniedziałek: 15:00-20:00,
  • Zajęcia terapeutyczne w zakresie uzależnienia od alkoholu: Wtorek: 14.30-19.30
  • Zajęcia terapeutyczne w zakresie uzależnienia od alkoholu i dla osób współuzależnionych: Sobota: 9.00-14.00

Wszystkich naszych pacjentów informujemy, iż stały kontakt z grajewskim Klubem "Zdrowie i Trzeźwość" jest możliwy pod numerem telefonu (86) 211-90-30 codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30 - 15.30, zaś w soboty od 8.00 do 15.30.

Klub Zdrowie i Trzeźwość

Konstytucji 3 Maja 2b 19-200 Grajewo
Telefon: (86) 211-90-30
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Reklama